Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatásosan le lehet építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásosan le lehet építeni így egy nő vonzalmát a párja iránt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a megítélése a dolognak, és, hogy szemétség-e, undorító-e. Ha ilyen válaszokat írtok, a saját időtöket pocsékoljátok.

Az érdekel, hogy működőképes-e.


Tehát:

Adott egy elég szép (8/10) huszonéves nő, évek óta kapcsolatban él egy pasival, aki nála fiatalabb, nem izmos, nem igazán jóképű, visszahúzódó és egyáltalán nem gazdag. Ránézésre egy kis tejfölösszájú szerencsétlen, akibe bármikor bele merne kötni az ember. Nem gyűlöletből írom, csak szeretném, hogy el tudjátok képzelni.

Ha a nővel kialakítok egy haveri viszonyt, és burkoltam alázom, cukkolom a pasiját, majd ha már komolyabban beszélőviszonyban vagyunk, akkor gátlástalanul rányomulok. Lehetséges, hogy tudat alatt csökken a vonzalma a pasija iránt, mert azt látja, hogy meg merik tenni még azt is, hogy neki fikázzák + rá is mernek nyomulni a nőjére, tehát semmi tekintélye nincs, mint férfinak? Érvényesülnek az "erősebb kutya bszik" elv?


Kizárólag őszinte válaszokat és érvelést szeretnék, cukormázas magasztalást, ténytagadást nem. Aki ideges a kérdésemtől, inkább nyomja meg a vissza gombot!


2018. máj. 7. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a notol fugg, meg hogy hogyan erzi magat alapbol a kapcsolataban. Nalam pl. nem mukodne, mert mar a haveri kapcsolatoktol is elzarkozom azonnal.
2018. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"tehát semmi tekintélye nincs, mint férfina"


Ez nem a pasi tekintélyéről szól, hanem a te bunkóságodról.

Ne hari, de ha nekem valaki fikázná a páromat, + még rám is nyomulna, akkor a haveri kapcsolatot is megszakítanám vele.

2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nem annyira lehetséges. Bár nem tudom. Én csak saját magamból tudok kiindulni és ha nekem valaki elkezdi cukkolni a pasimat, sőt becsmérelni akkor az számomra visszatetsző lesz. Rögtön az jutna eszembe hogy "heló majd én eldöntöm mit gondolok a barátomról". És ezt meg is mondanám a másiknak. Hogy ha ezt így folytatja ne számítson több haverkodásra.

Ha pl.: sokkal kedvesebb mint a barátom, nagyon figyelmes, mindent meg lehet vele beszélni az már egy nyerőbb helyzet. De az sem 100%. És mivel elég korrektnek tartom magam még ha ki is dobnám a barátomat, mert megtetszett a szóban forgó haver akkor sem biztos hogy összejönnék vele, legalábbis rögtön. A vonzalom egy dolog. De ha nincs meg benne az ami nekem egy párkapcsolatba kell akkor sok minden nem lesz, már ha párkapcsolatot akarok.

2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Átlátszó próbálkozás lenne ez így. Nem kell amúgy. Le épül az magától.

31/f

2018. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem épül le magától, 5 éve együtt vannak, és szerelmes a csaj még mindig. Fel kellene nyitni a szemét.
2018. máj. 7. 15:39
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. a nők sokszor akkor is védik a párjukat, ha ők maguk teszik fel előtte a kérdést miután elsírták, hogy mi minden rossz vele.. Tehát ha te nekiállsz így szidni a srácot akkor ahogy a kolleginák írják, csak gyorsan elvágod magad. Ha annyira buta a lány, hogy ez imponál neki akkor utánad is lesz erősebb kutya..

Mérlegeld, hogy milyen színvonalon szeretnéd építeni a kapcsolataid, mindig van döntés.

Ha meg azt szeretnéd, hogy te legyél jobb parti a lánynak, akkor talán úgy kéne viselkedned felé..

2018. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha le akarod nyúlni másnak a nőjét, bizonyítsd be, hogy veled jobban jár.

Ennyire egyszerű, nem a másikat kell fikázni.

2018. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is sovány, alacsony nem is túl jóképű mégis nagyon szeretem.

Ha őszinte akarok lenni akkor imponáló, amikor a jobb pasik udvarolnak természetesen úgy, hogy tiszteletben tartjak a kapcsolatom.. De! Amint valaki csúnyán beszélne a páromról ott vágná el magát egy életre

2018. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már olyan, hogy így próbálkozott valaki.. Nagyon próbálta burkolni ő is amúgy, kis passzív-agresszív, finom beszólogatásokkal próbálta aláásni a párom, de elég hamar leesett, hogy mire megy ki a játék.. Mondanom se kell, hogy addig a pontig volt csak szimpatikus az illető és itt azonnal vége is lett a haverságnak. Az ilyen manipulatív roh-dékoktól egyszerűen hányingerem van.
2018. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Majd a hapsija jól a beledbe tipor, te kis 10/-99-es nyomi.

Felnőtt kategória...

2018. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!